DARMOWY E-BOOK

„15 wskazówek jak być bardziej atrakcyjnym dzięki poprawie stylu życia.”

Czym jest atrakcyjność? Zdziwię Cię, ale wygląd odpowiada za nią w zdecydowanej mniejszości. To zespół cech charakteru i zachowań dzięki, którym nasze towarzystwo staje się bardziej pożądane. Każdy z nas dąży do rozwijania atrakcyjności, jednak wielu skupia się na rzeczach wtórnych jak to na co nie mamy wpływu.

Dowiedz się jak momentalnie zwiększyć swoją pewność siebie i rozpocząć pracę nad sobą dzięki wskazówkom w zakresie prowadzenia ciekawego i atrakcyjnego stylu życia.

W środku znajdziesz:

  • jakie zachowania są atrakcyjne, a jakie odpychające
  • które cechy najbardziej odpowiadają za pewność siebie
  • jakie zainteresowania są najbardziej budujące
  • nawyki, które odbierają Ci pewność siebie
  • jak zacząć ćwiczyć gdy regularnie nie uprawiamy sportu

Pobierz e-book’a i zapisz się na newsletter.

Pobierając e-book, wyrażasz zgodę na dołączenie do newslettera, czyli regularnej porcji wiedzy w zakresie rozwoju osobistego. Miłej lektury!

O autorze:

Mam na imię Antek i na codzień mieszkam w przepięknym Krakowie. Niedawno skończyłem 25 lat i przez większość swojego życia szukałem odpowiedzi na pytania z serii „czym jest życiowe szczęście, jak osiągnąć sukces, jak żyć w zgodzie sam ze sobą”….i wiele podobnych.

Od lat zafascynowany koncepcją ciągłego doskonalenia i pokonywania własnych słabości postanowiłem założyć Stylowego Bloga, który będzie wykładnią moich opinii w zakresie budowania świadomości i pewności siebie. Cieszę się więc, że tu jesteś i możemy wspólnie się rozwijać. Mam nadzieję, że zawarte tu treści pomogą Ci być lepszym człowiekiem, a zmiana i podejmowanie działania z czasem staną się naturalne.

Miłej lektury i powodzenia!